top of page

🚰 Daugiau jokių rūpesčių dėl vandens išsiliejimo! Su Laba-Tex namų turtas yra saugus 🏠

Atnaujinta: 02-28

Sveiki! Ar esate naktį prabudę išpilti šaltu prakaitu, galvodami apie tai, kad namus užliejo vanduo iš pratekančio stogo ar prakiurusio radiatoriaus? 💦🏠 Tai išties kelia nerimą, ypač kai lauke šalta. Tačiau ar tikrai esate saugūs? 🤔 Lietuvos draudimo bendrovės rašo, kad kas valandą šalyje užliejama bent po vieną būstą, ypač šaltuoju metų laiku (2023 m.).


Paveikslėlis vaizduoja Laba_Tex du kilimėlius, kurie apsauga namus nuo netikėtai pratekančio iš buitinių prietaisų vandens. Tai Laba_Tex vandenį sugeriantys kilimėliai apsaugo jūsų namus nuo žalos.

Tik įsivaizduokite, lauke šalta, vėlus vakaras ir jūs lendate po antklode žiūrėti mėgstamą serialą. Tačiau radiatoriaus sklendė gali bet kada trūkti ir užlieti jūsų namus 🌊, po ranka neturite jokių priemonių, o avarinė tarnyba niekaip neatvyks per kelias minutes. Kaip elgtis ir ką tokiu atveju daryti? Tai ne tik šiurpą kelianti mintis - pasak draudimo bendrovių taip gali nutikti iš tikrųjų. Vandens padaryta žala yra didelė problema. Ir tai ne tik šlapi kilimai ar permirkę baldai, tai ir galimai užlieti kaimynai. Taigi, ar padarėte viską, kad apsaugotumėte savo būstą?


Laba-Tex Lifesaver 🛡️


Štai čia pasirodo Laba-Tex vandenį sugeriantys kilimėliai ir barjerai. Tai tarsi jūsų superherojus, apsaugantis nuo vandens pratekėjimo ir užliejimo. Laba-Tex pagaminti pagal specialiu absorbentu ir novatorišką technologiją. Šie barjerai ir kilimėliai sugeria vandenį ir saugo jūsų namus. Juos lengva naudoti, jie tikrai gerai veikia, o svarbiausia - pašalina nerimą. 😌


Kodėl verta rinktis Laba-Tex? ✅ Štai kodėl:


  • Novatoriškos technologijos: Laba-Tex pagamintos iš medžiagų, kurios sugeria daug vandens ir jį užrakina, sukurdamos patikimą barjerą tolesniam vandens plitimui.

  • Paprasta naudoti: Tiesiog patieskite Laba-Tex vandenį sugeriantį kilimėlį ar barjerą išsiliejimo vietoje, ir viskas paruošta - leiskite technologijoms veikti.

  • Tinkamas bet kur: Puikiai tinka namuose ir komercinėse įmonėse.

  • Ramybė: Saugumo jausmas dėl proaktyviai valdomos žalos dėl galimo vandens išsiliejimo ar pratekėjimo yra tiesiog užkrečiantis.


Būkite proaktyvūs, pasiruoškite iš anksto! 🏃‍♂️💨


Su vandeniu susijusios nelaimės, deja nepraneša jums iš anksto. Pamastykite: Ar jūsų namai tikrai saugūs? Ar padarėte viską, kad apsaugotumėte savo būstą ir kaimynus? Nelaukite, kol nutiks bėda. Būkite išmintingi. Pasirinkite Laba-Tex ir apsaugokite savo namus nuo galimo vandens pratekėjimo ar užliejimo. Išbandykite Laba-Tex dabar ir nustokite nerimauti dėl namų ar verslo turto saugumo! 👋🌊


30 peržiūrų0 komentarų

Comments


bottom of page