top of page

Leiskitės į ateitį: Laba-Tex revoliuciniai vandenį sugeriantys sprendimai RESTA 2024! 🌊✨

Atnaujinta: 02-28

Atsižvelgiant į tai, kad Lietuvoje daugėja vandens išsiliejimų ir užliejimų valdymo iššūkių, Laba-Tex vandenį absorbuojantys kilimėliai ir barjerai, sukurti ir gaminami Lietuvoje 🇱🇹, tampa inovaciniu švyturiu, siūlančiu veiksmingą būdą apsaugoti namų ir įmonių turtą.

Nekantraudami skaičiuojame dienas iki RESTA 2024 renginio, ir su jauduliu laukiame, kada galėsime pristatyti jums savo naujausius vandens sugėrimo sprendimus. 🚀


Paveikslėlyje pavaizduotas pakvietimas į Laba-Tex stendą parodoje RESTA 2024

Kodėl Laba-Tex tokie naudingi? 🤔


Laba-Tex tai prekinis ženklas vandens suvaldymo srityje. Mūsų pažangiausi vandenį sugeriantys kilimėliai ir barjerai - daugiau nei sprendimai, tai UAB Arm Technology vizija saugoti jūsų turtą ir aplinką su neprilygstamu efektyvumu ir patikimumu.


Laba-Tex unikalus pranašumas 🔍


Kas mūsų gaminamus vandenį sugeriančius kilimėlius ir barjerus išskiria iš kitų sprendimų:


  • Ekologiškai apgalvotas dizainas: Laba-Tex sprendimai ne tik saugo jūsų erdvę, bet ir mūsų planetą, nes gamyboje nenaudojame klijų, rišiklių ar latekso.

  • Neprilygstamas veiksmingumas: Sukurti taip, kad greitai sugertų ir sulaikytų vandenį, jie apsaugo nuo žalos, todėl mažina galimus nuostolius ir stresą.

  • Universalumas: nesvarbu, ar reikia sulaikyti potvynių vandenį, ar susidoroti su pramoniniu vandens išsiliejimu, Laba-Tex siūlomi sprendimai puikiai tiks.


Susipažinkite su magišku Laba-Tex RESTA 2024 🎉


Prisijunkite prie mūsų kelionėje į saugesnę ir ekologiškesnę rytdieną parodoje RESTA 2024. Užsukite į 4 salėje esantį 4.10 stendą, kad pamatytumėte, kaip veikia mūsų inovacijos, ir įsigilintumėte į mūsų vandens išsiliejimų ir užliejimų valdymo sprendimų viziją. Mūsų komanda nekantrauja pasidalyti, pademonstruoti ir aptarti, kaip Laba-Tex gali patobulinti jūsų veiklą.


Štai žvilgsnis į tai, kas jūsų laukia:


  • Tiesioginės demonstracijos: Iš arti pamatysite mūsų gaminių pranašumus.

  • Ekspertų įžvalgos: Sužinosite individualių patarimų, kaip įveikti vandens valdymo iššūkius.

  • Išskirtinės privilegijos: Pasinaudokite specialiais pasiūlymais ir akcijomis, kurias galima gauti tik parodoje RESTA 2024.

Žymėkite savo kalendorius! 🌟


Apsilankykite mūsų 4 salės 4.10 stende ir atskleiskite aukščiausio lygio vandenį sugeriančių technologijų potencialą. Džiaugiamės galėdami su jumis susitikti i ir supažindinti, kaip Laba-Tex pirmauja vandens išsiliejimų ir užliejimų valdymo srityje. Iki susitikimo! 🎈👋


Sekite naujienas:

Norėdami sužinoti naujausią informaciją apie mūsų veiklą ir produktus, sekite mus TikTok, YouTube, LinkedIn, Facebook ir Instagram. Kartu kurkime pokyčių bangas didžiuliame vandens valdymo sprendimų vandenyne! 💦🌍


16 peržiūrų0 komentarų

Kommentare


bottom of page