top of page
Laba-Tex įkūrėjas laiko rankose vandenį sugeriantį barjerą ant pratekančio radiatoriaus.jp

Sveiki,

Būkite proaktyvūs, neleiskite ištikti bėdai dėl vandens pratekėjimo ar išsiliejimo patalpose. Tinkamiausias sprendimas: Laba-Tex vandenį sugeriantys kilimėliai ir barjerai. Sukurta ir pagaminta Lietuvoje. Tai mūsų geriausi gaminiai su technologiškai pažangiais sugeriančiaisiais polimerais. Laba-Tex, kaip ir jums, rūpi planetos ekologija, todėl gamyboje nenaudojame klijų, rišiklių ar latekso.

Redžinaldas Mickus

Laba-Tex Prekinio Ženklo Įkūrėjas

Namams

Apsaugokite namų turtą. Laba-Tex vandenį sugeriantys kilimėliai ir  barjerai, mūsų geriausi sprendimai nuo vandens pratekėjimo ir išsiliejimo. Išlikite proaktyvūs, visuomet po ranka turėkite Laba-Tex vandens sugertukus. Jei netikėtai prateka radiatorius, indaplovė ar šaldytuvas, Laba-Tex vandenį sugeriantys kilimėliai tinkamiausi apsaugoti jūsų grindis. Per potvynį išsiliejo vanduo, ne bėda, geriausi Laba-Tex vandenį sugeriantys barjerai, neleis užlieti jūsų rūsio ar garažo.

Laba-Tex vandenį sugeriantis barjeras apsaugo namų grindis nuo prasiliejimo iš prakiurusio

Verslui

Laba-Tex vandenį sugeriantys kilimėliai ir barjerai puikiai tinka komercinės paskirties patalpoms. Tai proaktyvus vandens pratekėjimų ir išsiliejimų valdymas. Su Laba-Tex vandenį sugeriančiais kilimėliais ir barjerais, galite išvengti nuostolių dėl avarijų viešajame tualete, bendrosiose prekybos centro patalpose, restorano virtuvėse ir biuruose. Pasiruoškite Laba-Tex vandenį sugeriančius barjerus ir kilimėlius, kad apsaugotumėte savo verslo patalpas, personalą ir klientus.

Versle naudojami Laba-Tex barjerai yra prie pisuaro kad sulaikyti pratekantį vandenį

Erdvėms

Laba-Tex universalūs ir ekologiški vandenį sugeriantys barjerai gali patikimai apsaugoti jūsų atviras erdves nuo gamtos stichijų. Laba-Tex užtvaros, tai vandenį sugeriantys barjerai, kurie pagelbės nuo lietaus, potvynių ir greitai tirpstančio sniego. Strategiškai išdėstyti Laba-Tex sprendimai padės sulaikyti nepageidaujamą vandens srautą. Proaktyviai pasirūpinkite Laba-Tex vandenį sugeriančiais kilimėliais ir barjerais, tuomet jūsų patalpos išliks sausos, bet kokiomis oro sąlygomis.

Laba-Tex barjerai saugo verslo patalpas nuo potvynio sukurdami efektyvų užtvarą

Kontaktinė forma

Parašykite mums žinutę
ir netrukus su jumis susisieksime.

Jūsų pranešimą gavome!

Paveikslėlis vaizduoja atvirą voką
bottom of page