top of page

Grąžinimo Sąlygos

Per kiek laiko galima grąžinti prekę?

Mes priimame grąžinamas arba keičiamas prekes per  30 dienų nuo dienos, kai gavote užsakymą.

Reikalavimai grąžinamai prekei (-ėms)

Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos siuntimo dėžutėje esančios etiketės).Deja, bet negalėsime priimti prekės (-ių), jei ji neatitiks grąžinamai prekei (-ėms) nurodytų reikalavimų.

Ar grąžinimas nemokamas?

Siuntimo išlaidos grąžinant prekę yra padengiamos kliento. Ir vis tik, jei gavote sugadintą prekę(-es) ar prekę, kuri neatitinika Armtechnology.eu prekės kokybės aprašymo, nedelsdami susisiekite su mumis el. paštu info@armtechnology.eu arba telefonu +370 687 73414.

Kaip grąžinti prekę?

Norėdami inicijuoti grąžinimą, užpildykite grąžinimo formą Armtechnology.eu parduotuvėje, prisijungę prie savo paskyros arba suvedę tą patį el.pašto adresą, kuriuo ir užsakinėjote prekę (-es).

Kur grąžinti prekę?

Adresu: A. Goštauto g. 8 LT-01108 Vilnius, Lietuva

Per kiek laiko gaunami pinigai už grąžintą prekę?

Mes, gavę grąžintą prekę, įvertiname jos būseną per 3 darbo dienas. Jei prekė atitinka reikalavimus grąžinamai prekei, pinigai pirkėjui yra grąžinami pavedimu į nurodytą banką sąskaitą per 14 darbo dienų. Gražinama tik suma faktiškai sumokėta už prekes. 

Ką daryti jei gavau pažeistą prekę(-es) arba atsiųsta klaidinga prekė(-es)?

Mes tikimės, kad taip niekada neįvyks, bet jei gausite sugadintą prekę (-es) arba yra gamybos klaida, nedelsdami susisiekite su mumis el.paštu info@armtechnology.eu arba telefonu +370 687 73414.

bottom of page