top of page

D.U.K.

Dažnai Užduodami Klausimai

Kaip išsirinkti tinkamiausią?

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti skirtingų matmenų vandens sugertukų: juostų (žarna-užtvaras) ir kilimėlių. Pagrindinis siūlomų priemonių skirtumas – sugeriamo vandens kiekis ir forma. 

Pavyzdžiui kompaktiškos, vos 120 cm x 10 cm matmenų juostos, gali sugerti iki 8 litrų vandens. Tai kur kas didesnis sugeriamo vandens kiekis, lyginant su įprasta pašluoste ar popieriaus ritinėliu. 

Jei atsitiko stichija ar tiesiog nelaimė susijusi su vandens išsiliejimu, čiupkite ir strategiškai išdėliokite Laba-Tex vandenį sugeriančias juostas, kurios pavirs žarna užtveriančia vandens tekėjimą į jūsų patalpas.

Kokią problemą sprendžia?

Avarinių tarnybų specialistų teigimu, didžiąją dalį nelaimių namų ūkiuose sudaro su vandens inžinieriniais tinklais susijusios bėdos. Laba-Tex vandens sugertukai gali padėti išvengti žalos ir nuostolių. Vandenį sugeriantys kilimėliai veikia daug lengviau ir greičiau, nei įprastos priemonės: kibiras ir pašluostė. Išsiliejus didesniam kiekiui vandens, Laba-Tex turi sprendimą, kaip greitai sulaikyti vandens plitimą patalpose. Mūsų pažangios vandenį sugeriančios juostos ne tik sugers vandenį, bet išbrinkdamos sukurs patikimą barjerą. Tokiu būdu Laba-Tex vandens sugertukai apsaugos namų ūkių turtą nuo galimai dar didesnės žalos. Būkite proaktyvūs, įsigykite Laba-Tex vandens sugertukus ir neleiskite avarijoms sunaikinti jūsų turtą.

Kaip veikia?

Atraskite Laba-Tex vandens sugertukų paprastumą. Mūsų pažangūs vandenį sugeriantys kilimėliai ir juostos yra lengvi, kompaktiški ir neįtikėtinai veiksmingi. Jie greitai ir patikimai sugeria didžiulius kiekius vandens. Ištikus nelaimei Laba-Tex vandens sugertukai, padės:

  • reaguoti į netikėtus pratekėjimus ir potvynius,

  • apsisaugoti nuo galimos vandens padarytos žalos,

  • pašalinti vandenį iš sunkiai prieinamų vietų.

Laba-Tex vandens sugertukai - tai sprendimas, kurį be vargo pritaikysite vandens pratekėjimų ir išsiliejimų tvarkymui buityje ir versle. Įsigykite Laba-Tex produktus dabar, kaip prevencinę priemonę. Būkite proaktyvūs ir apsaugokite savo turtą bei žmones.

bottom of page