top of page

LABA-TEX KILIMĖLIS SUGERIANTIS VANDENĮ 5 LITRAI 25X50 CM

SKU 1004
8,88 €
1
Prekė detaliau
UPC: 4779050960584
Brand: LabaTex
Svoris: 0.14 kg

Laba-Tex kilimėlis sugeriantis vandenį pasižymi ypatingu patvarumu ir yra patogus naudoti. Praktinių matmenų (25 cm x 50 cm) kilimėlio paviršius padegtas itin gerai vandenį sugeriančiu pluoštu, o kilimėlio kilpos leidžia patogiai pernešti kilimėlį iš vienos vietos į kitą. Būdamas optimalaus tankio ir sudėties, jis gali pasiekti labai geras vandens sugėrimo charakteristikas: vos 25 cm x 50 cm matmenų kilimėlis vandenį sugeria iš abiejų pusių ir gali surinkti net 5 litrus vandens.

Iškilus vandens pratekėjimo avarijai, tiesiog patieskite kilimėlį į vietą, kur kaupiasi vanduo, ir Laba-Tex kilimėlis sugeriantis vandenį tolygiai jį sugers. Kilimėlis sugeria vandenį, kurį laiko viduje želė būsenoje - tokiu būdu vanduo lokalizuojamas. Kilimėlis išlieka plokščias ir kompaktiškas tol, kol neprisipildo vandens. Estetiškas ir nuosaikaus dizaino kilimėlis, kitaip nei pašluostė, negadins interjero, naudojant jį ilgesnį laiką atvirose ir viešose erdvėse.

Kilimėlio panaudojimo būdai:

 • Po lašančia vonios kabario ar virtuvės plautuve, po trūkusiu ar ties jungtimis vandeniui pralaidžiu vamzdžiu, po radiatoriumi, kondicionieriumi ir panašiai.
 • Viešajame tualete po rankų džiovintuvu, tokiu būdu, išvengiant darbuotoojų ir klientų susižalojimų paslydus ar nugriuvus.
 • Palėpėje ar kambaryje po pratekančiu stogu.
 • Prekybos centruose prie pratekančių šaldytuvų.

Rekomendacija: Prieš naudodami vandenį sugeriantį kilimėlį laikykite sandariai uždarytą sausoje ir švarioje vietoje. Saugoti nuo drėgmės ir tiesioginių saulės spindulių.

Techniniai parametrai 1 vnt.:

Produktas Kilimėlis Sugeriantis Vandenį
Išmatavimai 50 cm x 25 cm
Aukštis esant pilnai absorbcijai 7 cm
Svoris ~140 g
Sugeriamoji geba 5 L
Spalva Pilka
Užpildas Celiuliozė su absorbuojančiais polimerais
Išorės medžiaga Poliesteris

Savybės:

 • Pradeda veikti iš karto po sąlyčio su vandeniu.
 • Sugertą vandenį sulaiko viduje, neleisdamas jam toliau tekėti.
 • Kilimėlio kilpos padeda patogiai paimti ir pernešti prisigėrusį absorbentą.
 • Kilimėlis yra vienkartinio naudojimo (iki pilno vandens prisotinimo).
 • Netinkama naudoti su druskomis (NaCl) prisotintu vandeniu, rūgštimis ir chemikalais.
 • Panaudotą kilimėlį galima išmesti į bendras komunalines atliekas pagal vietinius reikalavimus.
 • Draugiškas aplinkai.

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 687 73414 arba el.paštu info@armtechnology.eu.

#VandensSugertukas #ApsaugaNuoPotvynio #NamoSaugumas #KomercinėSauga #AvarinisVandensValdymas #EkologiškasSugertukas #LabaTex


Turite klausimų?
Pasidalinti preke su draugais
LABA-TEX KILIMĖLIS SUGERIANTIS VANDENĮ 5 LITRAI 25X50 CM
bottom of page