top of page

🌊 Įspūdingos naujienos apie penkias šalis! 🌍

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad mūsų inovatyvūs vandenį sugeriantys sprendimai nuo šiol vos vienu paspaudimu pasiekiami ne vienoje, o net penkiose šalyse! Nesvarbu, ar esate Vokietijoje 🇩🇪, Suomijoje 🇫🇮, Estijoje 🇪🇪, Latvijoje 🇱🇻, ar Lietuvoje 🇱🇹, puiki apsauga nuo užtvindymo yra ranka pasiekiama.


Laba-Tex Vandenį sugeriantys kilimėliai ir barjerai pavaizduoti paveikslelyje

🇩🇪 Vokietijoje mus rasite Amazon.de

🇫🇮 Suomijoje atraskite mūsų gaminius svetainėje hobbyhall.fi

🇪🇪 Estijoje mus rasite elektroninėje parduotuvėje Kaup24.ee

🇱🇻 Latvijoje apsipirkite internetu 220.lv

🇱🇹 O Lietuvoje būtinai apsilankykite Pigu.lt


Kodėl verta rinktis Laba-Tex? Mūsų kilimėliai ir barjerai ne tik greitai sugeria vandenį; jie virsta patikima užtvara, kuri veiksmingai apsaugo nuo vandentiekio avarijų, kanalizacijos išsiliejimų ir potvynių daromos žalos. Pagaminti iš aplinkai nekenksmingų medžiagų, todėl jie yra geriausia jūsų ekologiškai sąmoninga, tačiau labai veiksminga apsauga nuo užliejimų.


🛡️ Išbandykite Laba-Tex praktiškai! Apsilankykite pas mus 4.10 stende RESTA 2024 parodoje LITEXPO centre Vilniuje, balandžio 25-27 d. Iš pirmų lūpų sužinokite, kaip mūsų sprendimai gali apsaugoti jūsų erdves!


👉 Nelaukite, kol vanduo užlies jūsų turtą. Pasirūpinkite savo ramybe su Laba-Tex jau šiandien!pavaizduotas kvietimas į RESTA 2024 parodą, kuri vyks 2024 metų balandžio 25-27 dienomis

2 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page